Zakończenie świadczenia usługi dostępu do Internetu

Informujemy, że z uwagi na zmianę profilu działalności firmy, zmuszeni jesteśmy zakończyć świadczenie usługi dostępu do Internetu. Do wszystkich abonentów zostały wysłane wypowiedzenia drogą pocztową. Jednocześnie, w trosce o naszych dotychczasowych Klientów, zawarliśmy porozumienie z firmą Interkonekt, która umożliwi ich podłączenie do swojej sieci. Przedstawiciel tej firmy będzie się kontaktował z naszymi dotychczasowymi Klientami w celu przedstawienia szczegółów oferty.

Usługa dostępu do Internetu zostanie wyłączona dnia 30.06.2011 r.

Serdecznie dziękujemy za korzystanie z naszych usług i zapraszamy do wypróbowania pozostałych. Mamy także nadzieję, że pomimo problemów, które się czasem pojawiały, byli Państwo zadowoleni z jakości usługi dostępu do Internetu. Wierzymy także, że po zmianie operatora jakość ta będzie jeszcze lepsza, a korzystanie z zasobów Internetu - szybkie, tanie i bezproblemowe.

Nowa strona internetowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową firmy, mając nadzieję, że zawarte na niej informacje pozwolą lepiej poznać Państwu naszą firmę.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości w jej działaniu, lub innych uwag z nią związanych bardzo prosimy o kontakt.

Domena i serwer gratis!

Zamawiając stronę interntową do 30.06.2011 r. rejestrację wybranej domeny, jej roczne utrzymanie a także roczne utrzymanie serwera wirtualnego (WWW, E-mail, MySQL) otrzymasz GRATIS!