Oferta - Serwisy internetowe

Szukając partnera, któremu Państwo zechcieliby powierzyć stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego firmy, można natknąć się na tysiące firm oferujących sprzedaż gotowych szablonów www lub serwisów opartych o gotowe, darmowe oprogramowanie. To 'profesjonalne' podejście do Klienta pozwala takim firmom zaoferować za kwotę nie większą niż paręset złotych projekt strony internetowej dla przedsiębiorstwa z dowolnej branży, w dowolnym języku, w dowolnej wersji kolorystycznej itp.

Jeśli szukacie Państwo tego typu rozwiązań, to niestety nie jesteśmy dla Państwa odpowiednią firmą. Wychodzimy bowiem z założenia, że kreując wizerunek firmy w Internecie, który z roku na rok staje się coraz ważniejszym medium wymiany informacji pomiędzy firmą i jej otoczeniem (zarówno tym dalszym, jak i bliższym), niezbędne jest jak najbardziej indywidualnie podejście do każdego przedsiębiorstwa.

Gotowe szablony stron sprawdzają się jako wizytówki z danymi adresowymi firmy, nie zaś jako szkielet aplikacji do budowy serwisu internetowego. Darmowe oprogramowanie może posłużyć jedynie jako taki właśnie szkielet do budowy spersonalizowanej witryny firmowej.
Co z tego, że firma zakupi gotowy szablon strony za kilkanaście dolarów, skoro tak naprawdę nie przyniesie on potrzebnych informacji lub nie będzie spójny z manualem graficznym używanym w niej? Co z tego, że wdrożą Państwo bardzo zaawansowany sklep internetowy, jeśli nie będziecie Państwo umieli się nim do końca posługiwać, a co gorsze - w jaki sposób w takim wypadku uchronią Państwo dane, zarówno firmy, jak i jej Klientów przed kradzieżą? Mając dostęp do kodu źródłowego darmowych aplikacji hakerzy opracowali wirusy spersonalizowane do ataków na konkretne typy darmowego oprogramowania, dlatego stosowanie takiego oprogramowania nie jest zalecane przy przetwarzaniu wrażliwych danych, na przykład danych osobowych Klientów sklepu internetowego.

I rzecz najważniejsza - czy serwis internetowy stworzony na standardowym szablonie będzie w jakikolwiek sposób pomocny tym, którzy będą poszukiwać w nim informacji? Porównując do rynku motoryzacyjnego, czy można powiedzieć, że istnieje jeden uniwersalny model samochodu, który na pewno będzie wszystkim pasował? Biorąc pod uwagę powyższe, zdecydowaliśmy nie umieszczać na tej stronie cen zaprojektowania, zaimplementowania czy administracji serwisów internetowych, ponieważ tak naprawdę nie da się tego zrobić.

Do wyceny projektu niezbędne jest określenie wymagań Klienta, a przede wszystkim celów, jakie ten projekt ma realizować.

Omawiane wyżej zagadnienie serwisów internetowych obejmuje nie tylko witrynę firmową - aplikacja internetowa to także wewnętrzny system dla pracowników (Intranet), wizualizacja pracy maszyn, system kontroli stanów magazynowych itp. - to właśnie zależy od potrzeb danej firmy.  Dlatego też z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie dotyczące tak szeroko rozumianych aplikacji internetowych.

Proszę pamiętać, że to serwis internetowy ma być dostosowany do Firmy, a nie Firma do gotowego systemu.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami, przeprowadzimy Państwa bezboleśnie przez wszystkie etapy powstawania strony:Proces projektowania

  • Analiza potrzeb i sformuowanie celów Państwa Firmy oraz potrzeb jej klientów
  • Prototyp strony - wstępny projekt, dzięki któremu będą mogli Państwo skontrolować i ewentualnie skorygować prace
  • Ostateczna wersja strony - zatwierdzony projekt – w nim także przewidujemy możliwość drobnych poprawek tak, aby byli Państwo całkowicie zadowoleni z ostatecznej postaci strony
  • Wdrożenie strony – oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie: od wykupienia domeny i hostingu strony, poprzez wszystkie prace zmierzające do tego, żeby nowa strona działała poprawnie i stabilnie
  • Utrzymanie strony - administracja i aktualizacja jej zawartości. To zwykle niekończący się etap, który mógłby spowodować wiele problemów. Wraz ze stroną dostarczamy Państwu wygodny, autorski system zarządzania treścią strony (Content Management System - CMS), w którym pracownicy firmy sami będą mogli dokonać zmiany zawartości i struktury witryny. W razie bardziej skomplikowanych zmian mogą Państwo zawsze liczyć na naszą pomoc.
  • Szkolenie pracowników obsługujących aplikację od strony systemu zarządzania treścią

Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi ze zrealizowanych przez nas projektów w dziale Realizacje->Strony WWW oraz z działem pomocy na temat tej usługi.

Z przyjemnością także odpowiemy na każde Państwa pytanie związane z naszą ofertą - szczegółowe dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.