Oferta - Sprzęt komputerowy

Obecne tempo zmian technologii informatycznych powoduje, że kupno odpowiedniego komputera czy sprzętu komputerowego staje się nie lada problemem - nawet dla zaawansowanego użytkownika. Dlatego doradzając w wyborze sprzętu komputerowego staramy się przede wszystkim poznać oczekiwania, jakie ma jego przyszły Użytkownik, aby dobrać urządzenie będące najlepszym kompromisem pomiędzy jakością oraz jego ceną. Na bieżąco śledzimy pojawiające się na rynku nowe produkty, które dzięki bezpośredniej współpracy z ich dystrybutorami i dostawcami możemy przetestować, a także zaoferować naszym Klientom.

Dzięki współpracy z wieloma dostawcami i dystrybutorami sprzętu komputerowego, multimedialnego, biurowego itp. jesteśmy w stanie na zamówienie Klienta sprowadzić niemal każdy dostępny w sprzedaży produkt, niezależnie od tego, czy jest to komputer, serwer, laptop, netbook, drukarka, ksero, telewizor czy też centrala telefoniczna. Opierając się na naszej wiedzy i dotychczasowym doświadczeniu staramy się dobrać jak najlepszy produkt, biorąc pod uwagę potrzeby Klienta oraz jego cenę. Jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjną cenę, a zakupiony sprzęt dostarczamy i instalujemy pod wskazanym adresem. Gdy zajdzie taka potrzeba - udzielimy krótkiego, bezpłatnego szkolenia z zakresu jego podstawowej obsługi. Dostarczony przez nas nowy sprzęt jest objęty gwarancją, w ramach której bezpłatnie dokonujemy jego napraw - także w lokalu* Klienta!

Zdając sobie sprawę, że nie zawsze można sobie pozwolić na kupno nowego zestawu komputerowego lub też po prostu jego zasoby byłyby niewykorzystane, naszą ofertę uzupełniliśmy o możliwość rozbudowy posiadanego sprzętu przy pomocy zarówno nowych, jak i używanych podzespołów komputerowych.

Klientom, dla których głównym kryterium wyboru jest cena, proponujemy używane, poleasingowe, markowe komputery lub zestawy komputerowe konfigurowane na zamówienie. Warto zaznaczyć, że również na używany sprzęt komputerowy zakupiony w naszej firmie udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

* - nie dotyczy urządzeń posiadających gwarancję własną producenta

Temat usług związanych ze sprzętem komputerowym obejmuje nie tylko dostawę nowych/używanych podzespołów i urządzeń, ale także naprawę tych, które uległy awarii/uszkodzeniu.

Nasza firma świadczy również usługi tego typu, wykonywane w siedzibie Klienta lub - gdy jest to niemożliwe - odbierane, a po naprawie odwożone do siedziby Klienta. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje m.in.:

  • naprawę i modernizację komputerów, sprzętu komputerowego i biurowego
  • naprawę i modernizację laptopów, netbooków oraz urządzeń przenośnych
  • (re)instalację i konserwację zainstalowanego oprogromowania
  • usuwanie wirusów
  • odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników
  • czyszczenie i konserwację urządzeń peryferyjnych (drukarek, kser itp)
  • konserwację i programowanie central telefonicznych

W przypadku awarii wymagających interwencji serwisu dysponującego bardziej specjalistycznym sprzętem, korzystamy z kilkunastu firm współpracujących z nami.

Przed przystąpieniem do naprawy szacujemy jej orientacyjny koszt, a samą naprawę rozpoczynamy dopiero po jego akceptacji przez Klienta. Mając na uwadze fakt, iż sprzęt jest często niezbędny do prawidłowego działania firmy, staramy się, by czas naprawy był jak najkrótszy, a jej ostateczna satysfakcjonująca dla Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z działem pomocy na temat tej usługi. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie związane z naszą ofertą - szczegółowe dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.